Image by Hannah Busing

O NAMA

Udruga je osnovana u veljači 2022. godine na inicijativu roditelja djece s poremećajima iz autističnog spektra i stručnih osoba koje im svojim znanjem i radom žele pomoći u savladavanju teškoća.

Udruga je osnovana u cilju promicanja, razvitka i unapređenja kvalitete života i razvoja osoba s poremećajima iz autističnog spektra, radi ostvarivanja njihovih prava i radi njihove integracije u zajednicu.

Cilj udruge je povezivanje obitelji i skrbnika, te stručnih osoba radi ostvarivanja prava i potreba osoba sa poremećajima iz autističnog spektra.

Rad Udruge provodit će se kroz terapijske postupke i radionice, kako za djecu, tako i za roditelje.

Tijela Udruge:

Predsjednik, Goranka Vrapčenjak

Dopredsjednik, Anja Majdenić

Tajnica, Ana Čupić

Upravni odbor:  Goranka Vrapčenjak, Katarina Ćosić, Marija Rašić, Ivana Pleša i Margareta Bokor Kovačević.